Czy Michael Jackson ma dzieci - Prawda o potomstwie Króla Popu

Czy Michael Jackson ma dzieci - Prawda o potomstwie Króla Popu
Autor Łukasz Potempa
Łukasz Potempa30.10.2023 | 5 min.

Czy Michael Jackson ma dzieci - to pytanie zadaje sobie wielu fanów króla popu. Choć artysta zawsze stronił od rozgłosu w sprawach osobistych, to jednak doczekał się potomstwa. Michael Jackson był ojcem trojga dzieci, które choć prowadzą dziś życie z dala od świateł reflektorów, wciąż budzą zainteresowanie mediów.

Kluczowe wnioski:
  • Michael Jackson doczekał się trojga dzieci - dwóch synów i córki.
  • Matką dzieci jest Debbie Rowe, była żona artysty.
  • Najstarszy syn Jacksona, Michael Joseph Jackson Jr. urodził się w 1997 roku.
  • Córka Paris-Michael Katherine Jackson przyszła na świat w 1998 roku.
  • Najmłodszy syn Blanket (Prince Michael II) urodził się w 2002 roku.

Ojcostwo Michaela Jacksona

Michael Jackson, zwany Królem Popu, był jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów w historii muzyki rozrywkowej. Mimo ogromnej popularności, jego życie osobiste zawsze owiane było tajemnicą. Wielu fanów zastanawiało się więc, czy Michael Jackson miał dzieci.

Okazuje się, że mimo unikania zainteresowania mediów, Jackson doczekał się potomstwa. Był ojcem trojga dzieci - dwóch synów i córki. Ich matką jest Debbie Rowe, która była drugą żoną artysty w latach 1996-1999.

Małżeństwo z Debbie Rowe

Michael Jackson poznał Debbie Rowe w połowie lat 80. Pracowała jako asystentka dermatologa, który leczył artystę z powodu problemów ze skórą. Rowe i Jackson zaprzyjaźnili się, a ich relacja z czasem przerodziła się w romans. Para wzięła potajemny ślub w 1996 roku.

Małżeństwo Jacksona i Rowe od początku budziło kontrowersje. Plotkowano, że był to związek fikcyjny, mający uchronić artystę przed oskarżeniami o pedofilię. Jednak para doczekała się razem dwojga dzieci.

Troje dzieci Michaela Jacksona

Michael Jackson i Debbie Rowe doczekali się trojga potomstwa. Ich pierwszy syn, Michael Joseph Jackson Jr., przyszedł na świat w 1997 roku. Rok później urodziła się córka - Paris-Michael Katherine Jackson.

Trzecie dziecko Jacksona, syn Prince Michael II, znany również jako "Blanket", urodził się w 2002 roku. Jego matką nie była jednak Debbie Rowe, a surogatka. Tożsamość biologicznej matki chłopca nie jest znana.

Wychowanie poza show-biznesem

Jackson zadbał, by jego dzieci wychowywały się z dala od show-biznesu i prowadziły normalne życie. Chciał uchronić je przed losem dziecięcej gwiazdy, który sam przeżył.

Po śmierci ojca w 2009 roku, dzieci odziedziczyły jego majątek i córka Paris rozpoczęła karierę modelki. Jednak synowie Jacksona wciąż stronią od rozgłosu.

Czytaj więcej: Siła Przyciągania Cały Film | Podziwiaj Zespół Aktorski Online

Paris Jackson

Córka Michaela Jacksona, Paris Jackson, urodziła się 3 kwietnia 1998 roku. Jej matką jest Debbie Rowe. Dziewczynka otrzymała imię na cześć francuskiego miasta, w którym przyszła na świat.

Choć Paris wychowywała się z dala od mediów, po śmierci ojca zainteresowanie jej osobą gwałtownie wzrosło. Dziewczyna zdecydowała się jednak podjąć karierę w show-biznesie jako modelka i aktorka.

W 2018 roku Paris Jackson zadebiutowała na okładce magazynu "Vogue". Od tego czasu regularnie pojawia się na wybiegach i sesjach zdjęciowych. Wystąpiła też gościnnie w kilku serialach telewizyjnych.

Prince Michael Jackson

Czy Michael Jackson ma dzieci - Prawda o potomstwie Króla Popu

Starszy syn Michaela Jacksona nosi imię Prince Michael Jackson Jr. Urodził się 13 lutego 1997 roku i jego matką jest Debbie Rowe.

W przeciwieństwie do siostry, Prince stroni od medialnego zainteresowania. Chłopiec wraz z młodszym bratem Blanket zostali powierzeni po śmierci ojca pod opiekę ich ciotki, La Toyi Jackson.

Prince rzadko pojawia się publicznie. Wiadomo, że ukończył ekskluzywną szkołę Buckley School w Los Angeles, a następnie rozpoczął naukę w Loyola Marymount University.

Blanket Jackson

Najmłodszym dzieckiem Michaela Jacksona jest Blanket Jackson, znany również jako Prince Michael II. Chłopiec przyszedł na świat 21 lutego 2002 roku z surogatki, której tożsamość nie jest znana.

Blanket zyskał rozgłos jako niemowlę, gdy ojciec prezentował go z balkonu hotelu, trzymając w ramionach. Incydent ten wzbudził kontrowersje, ponieważ wielu uznało to za niebezpieczne dla dziecka.

Podobnie jak starszy brat Prince, Blanket stroni od show-biznesu i rzadko pojawia się publicznie. Chłopcy są bardzo zżyci i zawsze wspierają się nawzajem.

Podsumowanie

Michael Jackson, legendarny Król Popu, znany był ze skrytości w sprawach prywatnych. Jednak mimo unikania rozgłosu, artysta doczekał się potomstwa. Jackson był ojcem trojga dzieci - dwóch synów i córki - ze związku z Debbie Rowe, swoją drugą żoną.

Starszy syn Jacksona nosi imię Michael Joseph Jackson Jr i przyszedł na świat w 1997 roku. Rok później urodziła się jego córka Paris-Michael Katherine. Trzecim dzieckiem artysty był syn Prince Michael II, zwany Blanket, który urodził się w 2002 roku z surogatki.

Jackson zadbał, by jego dzieci wychowywały się z dala od show-biznesu. Jedynie córka Paris podjęła po śmierci ojca karierę modelki. Synowie wciąż stronią od mediów i prowadzą spokojne życie z dala od rozgłosu.

Choć Michael Jackson unikał mówienia o swoim życiu prywatnym, to jednak doczekał się trojga dzieci, które były dla niego najważniejsze. Starał się zapewnić im normalne dzieciństwo i ustrzec przed losem dziecka-gwiazdy.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Gdzie wyjść na imprezę LGBT w Gdańsku? Sprawdzone kluby dla gejów w Trójmieście
  2. Tomek Szypuła walczy o życie - można mu pomóc
  3. Samorządy z uchwałami anty-LGBT zagrożone utratą unijnych środków
  4. Heaven Sauna Warszawa - Zimne Sauny, Ogród i Relaks | Po Odnowie Ciała i Ducha
  5. Poznam przyjaciela - jak nawiązać kontakty i znaleźć prawdziwych przyjaciół
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Łukasz Potempa
Łukasz Potempa

Od dłuższego czasu walczę o prawa osób LGBT+. Na blogu dzielę się refleksjami dotyczącymi tolerancji, akceptacji i problematyki coming outu. Propaguję idee równościowe i staram się obalać krzywdzące mity na temat osób nieheteronormatywnych.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły