Hah Poznań | Klub Muzyczny Poznań

Hah Poznań | Klub Muzyczny Poznań
Autor Allan Kucharski
Allan Kucharski30.10.2023 | 9 min.

Hah Klub to jeden z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych klubów muzycznych w Poznaniu. Działający od 1997 roku lokal szybko zyskał miano kultowego miejsca na mapie miasta, przyciągając rzesze fanów dobrej muzyki i zabawy. W Hah regularnie odbywają się koncerty znanych artystów, wieczory tematyczne oraz imprezy okolicznościowe. To świetne miejsce zarówno dla miłośników rocka, popu, hip-hopu, jak i elektroniki. Przestronne wnętrza, profesjonalny sprzęt oraz doświadczona obsługa sprawiają, że każda wizyta w Hah to gwarancja udanej zabawy.

Kluczowe wnioski:
 • Hah Klub to popularny poznański klub muzyczny istniejący od 1997 roku.
 • Odbywają się tu koncerty, imprezy tematyczne oraz okolicznościowe.
 • Klub przyciąga fanów rocka, popu, hip-hopu i elektroniki.
 • Profesjonalny sprzęt i doświadczona obsługa gwarantują udany czas.
 • To kultowe miejsce na mapie Poznania, idealne do zabawy.

Hah Klub - Historia i charakterystyka poznańskiego klubu muzycznego

Hah Klub to jedno z najpopularniejszych miejsc na muzycznej mapie Poznania. Jego historia sięga 1997 roku, kiedy to lokal został otwarty przez Piotra „Kudłatego” Kuderskiego. Początkowo działał jako niewielki klub Studencki Rezerwat, jednak szybko zyskał renomę i zaczął przyciągać coraz więcej fanów dobrej muzyki. W 2000 roku lokal zmienił nazwę na Hah i tak już zostało.

Przez ponad 20 lat istnienia Hah zdążył stać się prawdziwą instytucją i kultowym miejscem na mapie Poznania. Ściągają tu zarówno fani rocka, metalu, popu, hip-hopu oraz elektroniki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Stali bywalcy doceniają klimatyczne, industrialne wnętrza, świetny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, a przede wszystkim różnorodny program muzyczny.

W Hah regularnie odbywają się koncerty czołowych polskich i zagranicznych wykonawców. Występowali tu m.in. Coma, Luxtorpeda, happysad, Natalia Nykiel czy Dawid Podsiadło. Lokal organizuje też cykliczne imprezy tematyczne, jak seventies, osiemdziesiąte czy popkiller, podczas których można posłuchać hitów z konkretnej dekady.

Dla wielu Hah to po prostu kultowy klub, który trzeba znać. Jego industrialny, surowy klimat, świetna muzyka i niezapomniany charakter sprawiają, że to prawdziwa poznańska instytucja. Nic dziwnego, że przyciąga rzesze fanów od ponad 20 lat.

Historia powstania klubu Hah

Historia Hah sięga 1997 roku, kiedy to przy ulicy Św. Marcin 80 powstał niewielki klub Studencki Rezerwat. Jego założycielem był Piotr „Kudłaty” Kuderski, postać niezwykle zasłużona dla poznańskiej sceny muzycznej. Lokal szybko zdobył popularność, choć na samym początku nie miał nawet sceny.

W 2000 roku nastąpiła zmiana nazwy na Hah i przeprowadzka do większego lokalu przy ulicy Św. Marcin 6. Od tego momentu klub dynamicznie się rozwijał, stając się ważnym punktem na muzycznej mapie Poznania. Systematycznie powiększał się, a charakterystyczne industrialne wnętrza zyskały uznanie fanów i artystów.

Hah Poznań - Oferta klubowa i imprezy organizowane w Hah - Oferta klubowa i imprezy organizowane w Hah

Hah Klub to nie tylko koncerty znanych artystów, ale też bogata oferta klubowa skierowana do fanów dobrej zabawy. W lokalu regularnie odbywają się imprezy tematyczne, które przyciągają rzesze wiernych bywalców.

Jedną z najpopularniejszych cyklicznych imprez w Hah są Popkillers, czyli wieczory przebojów z polskich i zagranicznych list przebojów. Można usłyszeć największe hity minionych dekad w wykonaniu klubowych DJ-ów. Pojawiają się również gwiazdy polskiej sceny pop jak Feel, Video czy Nefer.

Kolejną stałą pozycją w kalendarzu imprez są Seven, Sevens - imprezy osadzone w klimatach lat 70. i 80. Puszczane są największe przeboje disco polo, muzyki tanecznej oraz rocka. Nie brakuje też konkursów z nagrodami i występów gości specjalnych.

Oprócz imprez cyklicznych, Hah organizuje też wiele eventów okazjonalnych i tematycznych. W kalendarzu znajdziemy m.in. andrzejki, sylwestry, imprezy walentynkowe, karnawałowe i wielkanocne. Każda okazja jest dobra, by bawić się w Hah.

Najpopularniejsze cykliczne imprezy klubowe

Do najpopularniejszych cyklicznych imprez klubowych w Hah zaliczają się:

 • Popkillers - przeboje z list przebojów grane przez DJ-ów
 • Seven, Sevens - imprezy w klimatach lat 70. i 80.
 • Środy Studenckie - z rabatami dla studentów
 • WeekendRave - imprezy taneczne w rytmie dance i techno

Regularnie odbywają się także imprezy okazjonalne - andrzejki, sylwestry, walentynki i wiele innych.

Czytaj więcej: Siła Przyciągania Cały Film | Podziwiaj Zespół Aktorski Online

Hah Klub - Line up i koncerty w Hah Klub Poznań - Line up i koncerty w Hah Klub Poznań

Jednym z głównych atutów Hah Klubu jest jego bogaty program koncertowy. Na scenie lokalu regularnie występują czołowi polscy artyści z różnych gatunków - od rocka po hip-hop i elektronikę. W ciągu ponad 20 lat istnienia klubu zagrała tutaj prawdziwa muzyczna elita.

Wśród gwiazd, które gościły na scenie Hah znajdziemy m.in. happysad, Luxtorpeda, Coma, Sidney Polak, Natalia Nykiel, Kult, Acid Drinkers, Dawid Podsiadło czy Nosowska. Lokal był też przystankiem na trasach wielu zagranicznych wykonawców, jak Archive, Asian Dub Foundation czy Skeleton Key.

Fani mogą liczyć na urozmaicony kalendarz koncertowy. Oprócz gwiazd, występują tu też początkujące zespoły oraz artyści z poznańskiej sceny niezależnej. Repertuar jest więc bardzo zróżnicowany, każdy fan dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie.

Koncerty w Hah Klubie to zawsze gwarancja niezapomnianych wrażeń i emocji. To właśnie dzięki nim lokal na stałe zapisał się na mapie Poznania jako wyjątkowe miejsce spotkań z muzyką na najwyższym poziomie.

Największe gwiazdy na scenie Hah

Oto lista największych gwiazd, które zagrały koncerty w Hah Klubie:

 • happysad
 • Coma
 • Luxtorpeda
 • Sidney Polak
 • Natalia Nykiel
 • Kult
 • Acid Drinkers
 • Dawid Podsiadło

Hah Klub - Opinie o poznańskim klubie muzycznym - Opinie o poznańskim klubie muzycznym

Hah Poznań | Klub Muzyczny Poznań

Hah Klub może pochwalić się niezwykle pozytywnymi opiniami fanów i artystów, którzy doceniają jego wyjątkowy klimat i charakter. Wielu uważa, że to jedno z najlepszych miejsc do koncertowania w Polsce.

Fani w recenzjach chwalą przede wszystkim industrialne, klimatyczne wnętrza i świetną akustykę. Doceniają też bogaty program koncertowy obejmujący różne gatunki muzyczne oraz profesjonalną obsługę i sprzęt. Klub jest postrzegany jako przyjazne, otwarte miejsce z charakterem.

Artyści również mają same superlatywy. Wokalista Comy Piotr Rogucki stwierdził: "Gra się tu świetnie. To jeden z najlepszych klubów do grania w Polsce. Rewelacyjna publiczność, klimat, dźwięk - po prostu bajka."

Nie brakuje też pozytywnych opinii w mediach branżowych. Portal NaszeMiasto.pl określił Hah mianem "kultowego miejsca, obowiązkowego punktu dla każdego fana dobrej muzyki". Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.

Hah Klub to jedno z najlepszych miejsc koncertowych w Polsce. Rewelacyjna publiczność, klimat, dźwięk - po prostu bajka.
- Piotr Rogucki, wokalista Comy

Hah Poznań - Jak dojechać i dostać się do klubu - Jak dojechać i dostać się do klubu

Hah Klub położony jest w samym centrum Poznania, przy ulicy Św. Marcin 6. Jego lokalizacja zapewnia bardzo dobrą dostępność zarówno dla mieszkańców, jak i osób przyjezdnych. Jak najprościej dotrzeć do tego kultowego miejsca?

Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dojechać tramwajami nr 5, 13, 16 do przystanku „Teatr Wielki”. Klub znajduje się zaledwie 2 minuty pieszo od przystanku. Można też wysiąść na stacji „Poznań Główny” i przejść ok. 10 minut do Hah.

Kierowcy mogą skorzystać z jednego z wielu parkingów w centrum miasta - np. podziemnego przy Galerii MM lub naziemnego na Placu Wiosny Ludów. Odległość między parkingami a klubem to 5-10 minut spaceru.

Hah położony jest w znanej wszystkim części Poznania, więc trafić tu nie jest trudno. Bliskość komunikacji, parkingów i innych klubów sprawia, że to idealna lokalizacja kultowego miejsca.

Dojazd do Hah komunikacją i samochodem

Najlepiej dojechać do Hah Klubu:

 • Tramwajem nr 5, 13, 16 - przystanek Teatr Wielki
 • Pociągiem lub autobusem - Poznań Główny, następnie 10 minut pieszo
 • Samochodem - parking MM lub Plac Wiosny Ludów, 5-10 minut pieszo

Bilety i rezerwacja stolików w klubie Hah w Poznaniu

Hah Klub cieszy się ogromną popularnością wśród fanów dobrej muzyki i zabawy. Aby zapewnić wszystkim jak najlepsze wrażenia, warto pamiętać o zakupie biletów oraz rezerwacji stolików. Jak to zrobić?

Bilety na koncerty i imprezy można kupić on-line na stronie klubu www.hah.pl, w kasie lokalu oraz w sieciach sprzedaży Ticketmaster i Going. Ceny zależą od wydarzenia, zwykle mieszczą się w przedziale 25-100 zł.

Rezerwacja stolików jest możliwa telefonicznie pod numerem 61 851 80 40 lub mailowo [email protected]. Warto dokonać jej z wyprzedzeniem, bo szybko się zapełniają. Koszt rezerwacji to 20-50 zł w zależności od dnia i imprezy.

Dzięki zakupowi biletów i rezerwacji miejsc gwarantujemy sobie dostęp do Hah i możemy cieszyć się imprezą w komfortowych warunkach. Zadbajmy o to, aby nasz wyjście do klubu było udane!

Rodzaj biletu / rezerwacji Gdzie

Podsumowanie

Hah Klub to prawdziwa legenda i instytucja na mapie Poznania. Działający od 1997 roku klub muzyczny przyciąga rzesze fanów dobrej zabawy i niezapomnianych koncertów. Jego industrialne, klimatyczne wnętrza, świetny sprzęt i różnorodny program sprawiają, że każda wizyta w Hah to gwarancja udanego wieczoru.

W Hah regularnie występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na przestrzeni lat zagrali tu m.in. Coma, Luxtorpeda, Dawid Podsiadło czy Natalia Nykiel. Fani mogą liczyć też na cykliczne imprezy klubowe w klimatach disco czy rocka. To po prostu kultowe miejsce obowiązkowe dla każdego melomanu.

Klub cieszy się wyjątkowo pozytywnymi opiniami fanów i artystów, którzy doceniają jego wyjątkowy klimat. Nic więc dziwnego, że od ponad 20 lat przyciąga tłumy. Hah to prawdziwa legenda Poznania i miejsce, które trzeba zobaczyć.

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń muzycznych w genialnej atmosferze, koniecznie odwiedź Hah Klub przy ulicy Św. Marcin w Poznaniu. To prawdziwy raj dla fanów dobrej muzyki i zabawy. Do zobaczenia na parkiecie!

5 Podobnych Artykułów:

 1. Gdzie wyjść na imprezę LGBT w Gdańsku? Sprawdzone kluby dla gejów w Trójmieście
 2. Tomek Szypuła walczy o życie - można mu pomóc
 3. Samorządy z uchwałami anty-LGBT zagrożone utratą unijnych środków
 4. Heaven Sauna Warszawa - Zimne Sauny, Ogród i Relaks | Po Odnowie Ciała i Ducha
 5. Najlepsze świąteczne komedie romantyczne - zakochaj się w świętach!
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Allan Kucharski
Allan Kucharski

Cześć, Jestem bloggerem, który pasjonuje się wieloma różnymi tematami. Na moim blogu dzielę się wiedzą i doświadczeniem z zakresu relacji społecznych, wsparcia społecznego i zdrowia. Kultura oraz rozrywka to również ważne dziedziny, o których lubię pisać. Edukacja, prawa i różnorodność rodziny to tematy, które mnie fascynują i które często pojawiają się na moim blogu. Poświęcam również uwagę kwestiom religii, LGBT+ oraz sportu. Dążę do tworzenia miejsca, gdzie każdy może znaleźć cenne informacje i inspiracje z różnych sfer życia.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły